АКТУАЛЬНО

У Дрогобичі відкрили «Вікно життя»

Середа, 30 травня 2018, 11:18
У Дрогобичі, у пологовому будинку, встановили вікно, в якому жінка може анонімно залишити свою новонароджену дитину. Така ідея належить громадському об’єднанню «Рух за життя».

Чин освячення «Вікна життя» здійснив Єпископ-помічник Самбірсько-Дрогобицької єпархії УГКЦ Григорій (Комар) у співслужінні з місцевими священиками. У заході взяли участь: мер Дрогобича Тарас Кучма, його заступник із гуманітарних питань Василь Качмар, головний лікар Дрогобицької міської лікарні Володимир Чуба, головний лікар пологового відділення Володимир Штогрин, лікарі, учасники Руху за життя, представники ЗМІ, небайдужі дрогобичани.

Основна мета створення «Вікна життя» – звести до мінімуму кількість жахливих випадків, коли матері позбавляють життя своїх новонароджених дітей або залишають їх напризволяще без шансів вижити. Інколи жінка приховує свою вагітність, не стає на облік, народжує дитину не в пологовому будинку і в розпачі здатна на страшний крок. Тож «Вікно життя» може врятувати життя немовляти. «Навіть якщо буде врятоване хоч одне життя, то це вікно вартувало відкривати», - зазначив єпископ Григорій.

 Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами www.sde.org.ua


ПУБЛІКАЦІЇ

“Жива парафія буває тоді, коли присутній живий контакт з людьми”, — о. Степан Угрин 14 грудня

Секуляризація, просвітництво та вихід із зони власного комфорту — ці слова отець Степан Угрин, священик Української Греко-Католицької...

МЕДІА
Prev Next