АКТУАЛЬНО

У Дрогобицькій колонії єпископ молився разом з ув'язненими

Вівторок, 06 лютого 2018, 19:22
4 лютого 2018 року в державній установі "Дрогобицька виправна колонія №40", у каплиці Святого Бориса і Гліба, відбулася Свята Літургія за участю владики Григорія (Комара), Єпископа-помічника Самбірсько-Дрогобицької єпархії УГКЦ. Молитовний спів під час Служби Божої провадили семінаристи із Дрогобицької семінарії блаженних священномучеників Северина, Віталія та Якима.

Проповідь владики Григорія була присвячена Дневі особливої уваги до в'язничного служіння. У ній він розкрив головне покликання Церкви - освячення Божого люду. Це освячення є покликанням кожної людини, що приходить на світ. Проте здійснити це покликання неможливо без дороги покаяння, яка для людини є особистим змаганням з гріхом, в якому Божа ласка співдіє із зусиллями каяника.

Поруч із семінаристами установу відвідують волонтери БФ «Карітас», які готують духовні бесіди про звільнення від узалежнення та його профілактику після виходу із в’язниці.

Пенітенціарне душпастирство УГКЦ

 

ПУБЛІКАЦІЇ

Блаженніший Святослав на Папському Синоді мужньо і правдиво говорив про війну в Україні19 жовтня

Актом мужності та правди Євангелія було названо синодальну промову Глави і Отця Блаженнішого Святослава. Прямим текстом він говорить, що...

МЕДІА
Prev Next