АКТУАЛЬНО

У Фастові провели соціально-харитативне Різдво

Середа, 11 січня 2017, 16:50
7-9 січня 2017 року у Фастові, що на Київщині, провели соціально-харитативне колядування.

Окрім відвідин домівок парафіян із колядою, різдвяну радість відчули самотні та одинокі люди, які перебувають у старечому будинку села Дідівщина. Як розповів о. Віталій Марцинюк, парох місцевої громади УГКЦ, парафіяни відвідали всі кімнати з лежачими та важкохворими людьми, усім віншували та всіх привітали з народженням Ісуса Христа.

На третій день свят у Фастові на парафіяльну коляду до храму запросили воїнів АТО із сім’ями. Під час цього молилися за мир в Україні, роздали дітям військових різдвяні подарунки та невелику матеріальну допомогу.

Окрім цього, греко-католики у Фастівському районі відвідали багатодітні, малозабезпечені та вимушено переселені сім’ї, які знаходяться у важких життєвих обставинах.

Як зазначив о. Віталій, парафіяни УГКЦ у Фастові висловлюють подяку п. Ксені Гапій з Ню Арку та владиці Богданові (Дзюраху) за матеріальну допомогу: «Завдяки жертводавцям ми мали можливість занести в домівки людей не тільки радісну новину народження Божого Сина, а й невелику фінансову та матеріальну допомогу», - зазначив він.

Прес-служба Київської архиєпархії

ПУБЛІКАЦІЇ

«Християни вірять у Бога-альтруїста», - Глава УГКЦ про альтруїзм як спосіб життя християн21 січня

У першому прямому ефірі 2018 року інтерактивного проекту «Відкрита Церква» на «Живому ТБ» Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав пояснив...

МЕДІА
Prev Next