АКТУАЛЬНО

У Фастові відбувся семінар з нагоди 20-річчя відновлення діяльності в місті Української Греко-Католицької Церкви

Вівторок, 01 листопада 2016, 12:45
29 жовтня 2016 року в приміщенні Фастівського державного краєзнавчого музею відбувся семінар з нагоди 20-річчя відновлення діяльності Української Греко-Католицької Церкви у Фастові.

Головним організатором заходу виступила парафія Святого Димитрія УГКЦ у Фастові на чолі з протоієреєм Віталієм Марцинюком. Як розповів священик, семінар вдалося організувати також за підтримки керівництва музею, який тісно співпрацює з усіма релігійними громадами Фастова.

Основною метою зібрання став обмін думками серед представників духовенства, істориків та краєзнавців. Проаналізовано ключові події становлення української державності та історії Української Церкви.

Серед доповідачів часто звучав заклик до комплексного вивчення та аналізу історичних фактів, критичного перегляду радянської історіографії, визнання помилок минулого та їх причин, щоб із впевненістю будувати майбутнє.

Прес-служба Київської архиєпархії

ПУБЛІКАЦІЇ

Архиєпископ Борис Ґудзяк про перші 100 днів свого служіння: Близькість і єдність, які я досвідчив, перевищили усі мої сподівання14 жовтня

Перші місяці на посаді для політиків чи урядовців вважають визначальними, стрижневими. Відразу після обрання чи призначення, новачки...

МЕДІА
Prev Next