АКТУАЛЬНО

У Фатімі проходитиме Форум священиків УГКЦ Західної Європи

П'ятниця, 29 листопада 2013, 13:22
2–6 грудня у м. Фатімі (Португалія) проходитиме Форум священиків УГКЦ у Західній Європі. У програмі заходу передбачені доповіді, робота в групах, собори священиків різних країн Західної Європи зі своїми архиєреями.

Серед доповідей звучатиме розповідь на тему оживлення парафій і нової євангелізації o. Ореста Фредини, пароха храму Різдва Пресвятої Богородиці, що у Львові (Сихів). Про парафіяльні школи говоритиме с. Христофора Буштин, СНДМ, голова Комісії УГКЦ у справах освіти та виховання УГКЦ. На тему організації парафіяльної школи закордоном, а також її акредитації Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України говоритиме о. Ігор Данильчук, душпастир із м. Казерта (Італія). Доповідь с. Луїзи Цюпи, заступника голови Катехитичної комісії УГКЦ, стосуватиметься катехизації у світлі нової євангелізації в УГКЦ. А про літургійне життя розповість владика Гліб (Лончина), Єпископ Лондонської єпархії Пресвятої родини .

 

Департамент інформації УГКЦ

ПУБЛІКАЦІЇ

«Християни вірять у Бога-альтруїста», - Глава УГКЦ про альтруїзм як спосіб життя християн21 січня

У першому прямому ефірі 2018 року інтерактивного проекту «Відкрита Церква» на «Живому ТБ» Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав пояснив...

МЕДІА
Prev Next