АКТУАЛЬНО

У Франківську відбувся другий медіа-форум "Церква і журналістика"

Понеділок, 29 лютого 2016, 10:07
27 лютого в Івано-Франківську пройшов другий медіа-форум “Церква і журналістика”, метою якого є налагодження співпраці між Церквою і журналістами в поширенні християнських цінностей в суспільстві. Непересічна подія відбулась в навчальному корпусі архиєпархії і вже цим фактом налаштувала присутніх на діалог "Цінність людського життя" в контексті Року Божого милосердя.

На відкритті форуму до учасників з привітальним словом звернувся Єпископ-помічник Івано-Франківський Йосафат, міський голова Івано-Франківська п. Руслан Марцінків та організатори.

"Світські засоби масової комунікації мають взяти відповідальність за формування громадської думки про те, що ми є творіння Боже. Ми маємо свою гідність: за нас пролита ціна крові Божественного Сина. І донести цю думку, що Бог любить кожного з нас", - зауважив владика Йосафат.

Відтак розпочалися доповіді, які перепліталися з конструктивними діалогами. Згідно з програмою форуму, перед учасниками виступили запрошені доповідачі, які порушили найважливіші питання, що нині постають перед Церквою і медіа. 

Зокрема, на сьогодні надважливим питанням є висвітлення цінності людського життя в умовах війни. Перед учасниками форуму виступив капелан "Залізняк" - о. Микола Мединський. Отець дав відповідь на питання, яке зараз цікавить кожного українця: чи порушують бійці заповідь "Не вбий", коли знищують ворогів. За його словами, це питання цікавить не лишень представників ЗМІ, а передусім самих військовослужбовців, які несуть свою службу в зоні конфлікту.

Власкор каналу "24" Ірина Папірник поділилася досвідом висвітлення жахливих подій так, щоб не завдавати болю людям, адже слово в сьогоднішньому світі має надпотужну актуальну силу, якою можна піднести людську гідність, а можна й сплюндрувати. Директор інституту біоетику УКУ отець Ігор Бойко роз'яснив найважливіші питання біоетики і цінності життя людини.

Слід зазначити, що основна мета цьогорічного медіа-форуму - показати, що людське життя є надзвичайно цінне, особливо, коли ми переживаємо страшний час війни, а також правдиве та якісне висвітлення цієї тематики в засобах масової інформації.

Прес-служба Івано-Франківської архиєпархії

ПУБЛІКАЦІЇ

НАША СВЯТА СОФІЯ. Послання Глави УГКЦ з нагоди століття відновлення соборності українського народу та його держави16 січня

Дорогі в Христі брати і сестри! Упродовж своєї тисячолітньої історії наша Церква та наш народ уповні пережили у своєму тілі досвід...

МЕДІА
Prev Next