АКТУАЛЬНО

У французькому Маквіллері завершилися перші реколекції для мирян

Понеділок, 15 липня 2019, 22:01
12-14 липня 2019 року у Маквіллері відбулися перші реколекції для мирян. Організувала зустріч Комісія у справах мирян Паризької єпархії. Розважання провів о. Іван Дуфанець, душпастир українців у Страсбурзі.

Обговорювали теми: проблема зла, індивідуальні стосунки з Богом кожного творіння, Боговтілення в історії людства, гроші, війна між християнами на прикладі українсько-російської війни.

Окрім цього, вірні, що прибули на реколекції, мали нагоду ознайомитися з історією дому імені Павла Когута та з родинами українців-емігрантів. В контексті реколекцій була відслужена панахида за тими українцями, що спочивають на місцевому цвинтарі (о. мітрат Павло Когут, о. Іван Лужецький та п. Василь Карман).

Одна з учасниць назвала ці реколекції «дорогою до себе». Інша ж учасниця, яка переживала за виховання дітей на чужині в християнському дусі, сказала: «Після знайомства з Сінді, внучкою українців-емігрантів, мої сумніви розвіялися» .

Кожен із учасників не тільки духовно збагатився, а й гарно провів час за душевними розмовами.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами https://ugcc.fr


ПУБЛІКАЦІЇ

«Такі збірки є виявами братерської християнської любові та єднання», — владика Андрій Рабій про допомогу постраждалим від паводків07 липня

Впродовж останніх кількох тижнів кожного із нас зворушують кадри із Західної України, де місцеві мешканці боряться із негодою паводків....

МЕДІА
Prev Next