АКТУАЛЬНО

У Гарнізонному храмі Львова презентували «Книгу пам’яті»

Середа, 02 травня 2018, 13:41
Співробітники Національного військово-історичного музею України та волонтери сайту «Книга пам’яті полеглих за Україну» презентували другий том книги, де зібрані згадки про усіх мешканців Львівщини, які загинули у боях за територіальну цілісність та недоторканість нашої держави у період з 2014 по 2017 роки.

Місце презентації книги, гарнізонний храм Святих апостолів Петра і Павла, уже давно стало частиною військової історії України. Понад 180 родин загиблих воїнів прийшли у цей день, щоб ще раз згадати про подвиг наших героїв.

На початку вечора-реквієму священики військові капелани отець Степан Сус та отець Андрій Дуда відслужили короткий молебень. А представники мистецьких кіл Львівщини, музиканти Академічного симфонічного оркестру «INSO – Львів», виконали духовні твори.

Зі слів однієї з упорядниць книги пам’яті, співробітниці Національного військово-історичного музею України Оксани Корнієнко, основна мета створення «Книги»: «Аби сучасні та прийдешні покоління завжди пам’ятали тих, хто пожертвував заради своєї країни найдорожчим – власним життям».

Варто відзначити, що вже побачили світ дві частини цього видання. Книга І: Вінницька, Волинська, Дніпропетровська, Донецька, Житомирська та Закарпатська області – у 2016 році. Та книга ІІ із даними про полеглих із Запорізької, Івано-Франківської, Київської, Кіровоградської областей, міста Києва, Автономної Республіки Крим, Луганської та Львівської областей. Інформація, вміщена у виданні, базується на відкритих джерелах Міністерства оборони України, інтернет-ресурсах, а також зібрана шляхом безпосереднього контакту з учасниками бойових дій, родинами загиблих, громадськими активістами, журналістами тощо.

Після завершення зібрання родини полеглих захисників України отримали персональні примірники видання. На заході були присутні представники державної та місцевої влади, командування та військовослужбовці військових частин гарнізону.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами www.kapelanstvo.infо


ПУБЛІКАЦІЇ

Підсумковий комунікат 22-ї Зустрічі східних католицьких єпископів Європи17 вересня

З 12 по 14 вересня в Українській папській колегії святого Йосафата в Римі відбулася щорічна Зустріч східних католицьких єпископів Європи....

МЕДІА
Prev Next