АКТУАЛЬНО

У Гарнізонному храмі Львова з нагоди Дня Збройних cил України митрополит Ігор Возьняк отримав нагороду від міністра оборони України

Понеділок, 07 грудня 2020, 14:26
6 грудня, у дев’яту річницю відкриття львівського гарнізонного храму Святих апостолів Петра і Павла та в День Збройних сил України Архиєрейську Божественну Літургію очолив архиєпископ і митрополит Львівський Ігор Возьняк у співслужінні з владикою Степаном Сусом, настоятелем храму о. Тарасом Михальчуком, синкелом у справах капеланства о. Андрієм Хомишиним, військовими капеланами та капеланами Збройних сил Канади.

Разом із духовенством молилися військовослужбовці Збройних сил України, офіцери Національної академії сухопутних військ, офіцери львівського гарнізону та військовослужбовці Збройних сил США і Канади.

У своєму пастирському слові митрополит Ігор наголосив, що сьогодні ми маємо свою армію, військові навчальні заклади, гідних командирів, військових капеланів, патріотів і мужніх воїнів, які протистоять агресії російських військових на Сході нашої̈ держави. Митрополит також висловив подяку начальнику Національної академії сухопутних військ генерал-лейтенанту Ткачуку Павлу Петровичу, усім викладачам, курсантам та працівникам за гідне служіння, патріотизм і відданість своїй Батьківщині. «Ми вітаємо наших військовослужбовців зі святом Збройних сил України, з іншої сторони низько схиляємо наші голови перед тими, які віддали свої життя, захищаючи нас. Усьому нашому війську, нашим капеланам та волонтерам – слава! А спочилим героям – вічна пам’ять та мирний упокій!» – наголосив митрополит.

По завершенні Божественної Літургії митрополиту Ігореві Возьняку, від імені міністра оборони України Андрія Тарана, було вручено нагрудний знак пошани Збройних сил України «За вагомий внесок у Збройні сили України». Пам’ятні відзнаки також отримали владика Степан Сус, настоятель Гарнізонного храму о. Тарас Михальчук, синкел у справах капеланства о. Андрій Хомишин, військові капелани, волонтери та військовослужбовці.

Департамент інформації УГКЦ за матеріалами https://kapelanstvo.info


ПУБЛІКАЦІЇ

Проповідь Блаженнішого Святослава в неділю про блудного сина01 березня

Нехай Великий піст буде для кожного з нас часом покаяння і навернення, плодом якого стане радість зустрічі, обіймів Бога Отця. Сьогодні на...

МЕДІА
Prev Next