АКТУАЛЬНО

У гарнізонному храмі Святих апостолів Петра і Павла проведуть фестиваль «Музика у старому Львові та Кракові»

Вівторок, 08 серпня 2017, 11:01
Від 13 до 29 серпня Львів учетверте прийматиме Міжнародний фестиваль "Музика у старому Львові та Кракові". У рамках фестивалю в неділю, 13 серпня 2017 р., у гарнізонному храмі Святих апостолів Петра і Павла (вул. Театральна, 11) відбудеться концерт струнного квартету «Академія» Львівської національної музичної академії імені М. Лисенка (Катерина Назаренко – скрипка, Сергій Гаврилюк – скрипка, Мар’яна Друца – альт, Анастасія Мякушко – віолончель). Початок о 19:00 год. У програмі звучатимуть твори європейських та сучасних композиторів.

Фестиваль «Музика у старому Львові та Кракові» - це міст дружби між Львовом і Краковом, третій для львів'ян та 41-й для Кракова, який збере понад сто яскравих виконавців з України та Польщі.

Цьогорічний фестиваль пройде під гаслом «Музика в королівському Львові» і об’єднає програми та локації, які відображають настрій цієї доби.

Капеланство.info

ПУБЛІКАЦІЇ

«Богослов’я − це своєрідний мозок Церкви, це її інтелектуальне життя!» − десять тез про богослов’я в Україні14 грудня

Перспективи розвитку богослов’я в Україні обговорювали в прямому ефірі програми «Відкрита Церква. Діалоги». Гостем студії «Живого ТБ» був...

МЕДІА
Prev Next