АКТУАЛЬНО

У Гданську навпроти греко-католицької церкви збудують пам’ятник святому Володимиру Великому

Середа, 28 грудня 2011, 17:11
До 2015 року в польському Гданську постане пам’ятник хрестителю України Володимиру Великому. Його встановлять на площі навпроти греко-католицької церкви Покрови Пресвятої Богородиці та святого Варфоломія. Відкриття пам’ятника буде приурочене до тисячоліття смерті правителя Київської Русі.
До 2015 року в польському Гданську постане пам’ятник хрестителю України Володимиру Великому. Його встановлять на площі навпроти греко-католицької церкви Покрови Пресвятої Богородиці та святого Варфоломія. Відкриття пам’ятника буде приурочене до тисячоліття смерті правителя Київської Русі. Гданськ є толерантним містом, відкритим для Європи та світу, – повідомляє прес-служба Вроцлавсько-Гданської єпархії УГКЦ. Для міста характерна мультикультурність, багатонаціональність і поліконфесійність. Тому можна сказати, що святий Володимир стане покровителем європейської України та одним із покровителів об'єднаної Європи. Гданський варіант пам'ятника є збагаченою версією пам’ятника Володимиру Великому на березі Дніпра у Києві. Проект підготував відомий український скульптор Геннадій Єршов із Чернігова, автор пам’ятника жертвам Голодомору у Варшаві. Планується, що висота пам’ятника становитиме 2,5 метра з основою понад 4 метри. У лівій руці хреститель України триматиме хрест, а в правій, витягнутій – мініатюру Десятинної церкви, збудованої в Києві 966 року.  

Департамент інформації УГКЦ

 

ПУБЛІКАЦІЇ

Благодійність у Церкві: як бути милосердними?06 грудня

Сенс благодійності закладено уже в самому слові – це дія, яка приносить добро. Філантропія, меценатство, альтруїзм – синоніми...

МЕДІА
Prev Next