АКТУАЛЬНО

У Гошівському василіанському монастирі представили нового ігумена

Понеділок, 30 березня 2020, 12:30
29 березня у василіанському монастирі на Ясній горі у Гошеві, що на Івано-Франківщині, о. Вінкентій Слободян, ЧСВВ, відслужив подячну Божественну Літургію як дотеперішній ігумен монастиря.

З ієромонахом молилися: протоігумен провінції Найсвятішого Спасителя о. Йоан Школик, ЧСВВ, радник провінції о. Йосиф Кралька, ЧСВВ, та о. Мар’ян Гробельний, ЧСВВ.

Після богослужіння протоігумен провінції Найсвятішого Спасителя о. Йоан Школик, ЧСВВ, розповів про рішення провінційної ради відповідно до статуту Василіанського чину про призначення нового ігумена монастиря.

Протоігумен подякував о. Вінкентію за жертовне служіння та нелегку працю настоятеля у Гошівському монастирі. Крім того, вищий настоятель представив ченцям і вірним нового ігумена – о. Мар’яна Гробельного, ЧСВВ, якому побажав Божого благословення та кріпості в новому служінні.

Завершилося представлення традиційним многоліттям для двох ієромонахів Гошівського монастиря.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами http://www.osbm-hoshiv.in.ua


ПУБЛІКАЦІЇ

Інструкція про присутність церковних структур, інституцій, духовенства, богопосвячених осіб КГВА УГКЦ у мережі «Інтернет»03 серпня

Затверджено на трирічний випробувальний термін із 3 серпня 2020 року Постановою №2 85-ї сесії Синоду Єпископів Києво-Галицького...

МЕДІА
Prev Next