АКТУАЛЬНО

У Гошеві відбувся табір для підлітків «Тверезість душі – ознака святості»

П'ятниця, 05 липня 2013, 16:49
25 - 29 червня 2013 року у с. Гошів, що на Івано-Франківщині, відбувся християнський табір «Тверезість душі – ознака святості». Підлітки з різних куточків Стрийської єпархії приїхали до Гошева, щоб не лише відпочити після навчального року, а й дізнатися більше про чесноту тверезості. Про це повідомляє сайт Руху УГКЦ «За тверезість життя».

Варто зазначити, що цей захід ініційований представниками Підкомісії УГКЦ «За тверезість життя». Дружня атмосфера, яка панувала у таборі, сприяла відкритості, дитячій небайдужості і щирості. Завдяки тренінгам, заняттям, іграм та духовним зустрічам, учасники табору розкривали в собі найкращі якості і здібності, показували, як сильно вони люблять і потребують уваги, про що думають, як бачать світ, чого хочуть, до чого прагнуть.

За словами організаторів табору, на заняттях діти намагалися самовизначитися, навчилися не боятися говорити про свої почуття, емоції і переживання. Учасники табору зрозуміли, що таке прагнення до добра й свободи.

 

Департамент інформації УГКЦ

ПУБЛІКАЦІЇ

Отець Кирило Селецький – засновник двох монаших спільнот, першого захоронку, борець з алкоголізмом та просвітитель22 вересня

У 2018 році Українська Греко-Католицька Церква відзначає 100-річчя від дня смерті визначного священика Перемиської єпархії о.Кирила...

МЕДІА
Prev Next