АКТУАЛЬНО

У Харківському екзархаті провели дні духовної віднови для монашества

Середа, 01 травня 2019, 10:38
З благословення владики Василія Тучапця та за сприянням Катехитичної комісії, о. Йосиф Щур, ЧСВВ, Синкел у справах монашества, організував дні духовної віднови для монашества Харківського екзархату. Роздуми над притчею про милосердного батька проголошував місіонер о. Корнилій Яремак, ЧСВВ, із Львівського Свято-Онуфріїського монастиря.

Кожна наука була дуже цікавою, адже у притчі, в якій описується образ основних персонажів, заховані різні моменти нашого життя. Молодший син, старший син та батько – це три особи, які між собою є різні та у кожному з них усі присутні могли віднайти себе.

Варто зазначити, що у Харківському екзархаті знаходяться три жіночі монастирі та один чоловічий. Уся монаша родина в кількості 12 осіб вперше зібралася у повному складі.

ugcc.kharkiv.ua


ПУБЛІКАЦІЇ

Отець Теодосій Роман Грень: «Велика кількість покинутих дітей – це лакмусовий папірець морального стану суспільства» 10 серпня

Доктор Теодосій Роман Грень, ЧСВВ, віцеректор Папської колегії святого Йосафата, редактор Українського відділу Ватиканської дикастерії...

МЕДІА
Prev Next