АКТУАЛЬНО

У Харківському екзархаті відбулися реколекції для священиків та їхніх родин

П'ятниця, 23 червня 2017, 13:32
Темою цьогорічних зустрічей була «Людяність, любов та виховання дітей», а реколектантом – о. Йосиф Будай, ЧСВВ. Саме завдяки особі отця-реколектанта атмосфера була дуже легкою і невимушеною. Усі свої науки о. Йосиф підкріплював історіями із свого священичого досвіду. У позалекційний час отець завжди з кимось спілкувався, жартував. У нього було що сказати кожному, незалежно чи це дорослий, чи дитина.

Окрім того, кожен вечір передбачав певну культурну програму. Спочатку учасникам реколекцій було запропоновано переглянути фільм на тему вірності в сім’ї, яка базується на особистій вірі. Інший вечір пройшов при спільній ватрі. На березі ставка, при вогнищі, в ході веселої гри люди могли краще пізнати одне одного. Сприяли цьому і невід’ємні атрибути ватри – українська пісня та гітара.

Останній вечір мав за мету показати  дитячі  таланти. Були представлені роботи дітей, звучали вірші, пісні, гра на гітарі. Дитяча щирість і запал не залишив нікого байдужим. Це був гарний підсумок чудових реколекцій. За що ми щиро вдячні Богу і нашим жертводавцям!

о. Ігор Табака,  голова Комісії у справах родини Харківського екзархату

 

ПУБЛІКАЦІЇ

Послання Блаженнішого Святослава до молоді на Квітну неділю03 квітня

Квітня неділя, день славного Входу Христа в Єрусалим, для мене і для всього проводу нашої Церкви традиційно є нагодою звернутися до вас з...

МЕДІА
Prev Next