АКТУАЛЬНО

У Харкові провели гру для учнів катехитичних шкіл екзархату

Понеділок, 01 квітня 2019, 12:16
Більшість дітей після Першої Сповіді та Урочистого Святого Причастя перестають ходити на катехитичне навчання, а з часом і забувають те, що вчили на уроках катехизму.

Для того щоб нагадати та закріпити знання дітей, а також зацікавити їх у продовженій катехизації, голова Катехитичної комісії Харківського екзархату – с. Григорія, з благословення Преосвященного владики Василя, організувала інтелектуальну гру “Що? Де? Коли?” на тему: “Катехизмові правди”. Гра відбулася 30 березня в катехитичному класі катедрального собору Святого Миколая Чудотворця в м. Харкові.

У зв’язку з тим, що парафії Харківського екзархату малі, відповідно і кількість дітей, що відвідують катехитичні зустрічі незначна, команди складалися із трьох осіб. Завдяки цьому у грі взяли участь діти із сімох парафій Екзархату, а саме: парафія Святого Миколая Чудотворця (м. Харків), парафія Покрови Пресвятої Богородиці (смт Покотилівка), парафія Покрови Пресвятої Богородиці (смт Вільча), парафія Пресвятої Трійці (м. Полтава), парафія Всіх святих українського народу (м. Полтава), парафія Святого Миколая Чудотворця (с. Деменки) та парафія Різдва Пресвятої Богородиці (с. Вільховатка).

Гра проходила у двох вікових категоріях: 8-10 років – п’ять команд, і 11-13 років – три команди.

З великим захопленням, впевненістю, а основне з радістю усі учасники вміло відповідали на поставлені запитання. Вправно працювали і члени журі, які справедливо оцінювали відповіді кожної команди. Відтак переможцями у першій віковій категорії стала команда “Дороговказ” (парафія Пресвятої Трійці (м. Полтава), а у другій –  команда “Учні Ісуса” (парафія Святого Миколая Чудотворця (с. Деменки) та парафія Різдва Пресвятої Богородиці (с. Вільховатка).

Після завершення гри Екзарх Харківський Василь привітав усіх учасників, вручивши їм похвальні грамоти, дипломи та подарунки.

Варто зазначити, що ця гра не лише показала знання, які здобули діти на катехитичних зустрічах, а й освіченість катехитів та активність священиків у катехитичній діяльності на довірених їм парафіях.

ugcc.kharkiv.ua


ПУБЛІКАЦІЇ

20 серпня відзначають 135-ліття від дня народження блаженного Омеляна Ковча20 серпня

20 серпня 1884 року 135 років тому в c. Космач (Косівський повіт на Гуцульщині) у священничій сім'ї народився блаженний священномученик...

МЕДІА
Prev Next