АКТУАЛЬНО

У Харкові провели Тиждень молінь за єдність між християнами

Понеділок, 24 січня 2022, 13:46
Упродовж 20-23 січня у Харкові тривав Тиждень молінь за єдність між християнами. Екуменічні молитви відбулися у катедральному соборі Успіння Богородиці РКЦ, у храмах Євангелічно-лютеранської громади та Вірменської Апостольської Церкви.

Завершився молитовний Тиждень спільною молитвою у Свято-Миколаївському соборі УГКЦ.

Варто зазначити, що у Харкові Тиждень молитов за єдність християн проводиться щороку і збирає  представників духовенства, монашества та мирян різних конфесій та Церков.

Цього року в храмі Святого Воскресіння ВАЦ до присутніх зі словом звернувся владика Василь Тучапець, екзарх Харківський. Архиєрей застановився над євангельською розповіддю про трьох мудреців, які прийшли за зорею до маленького Христа і принесли Йому дари. “Любов – це вияв нашої віри. Просімо в Господа, щоб ми були тими християнами, які не відштовхують від себе людей, щоб ми через своє життя, любов, єдність між собою були проповідниками христового Євангелія”, – підкреслив владика Василь.

Про екуменічні ініціативи говорив також владика Ігор Ісіченко у катедральному соборі Святого Миколая Чудотворця УГКЦ. “Об’єднання Церкви – це йти до Христа, жити по-християнськи, практикувати любов і бачити ближнього. Маємо єднатися в молитві, любові і прославлянні Христа”, – додав владика Ігор.

Пресслужба Харківського екзархату УГКЦ

 


ПУБЛІКАЦІЇ

«Від нашої ефективності сьогодні залежить не тільки добробут людини, а й навіть її життя», – отець Любомир Яворський19 травня

«Основна роль Церкви в усі часи – душпастирське служіння, у якому вона дбає про душу людини. Але війна дуже "підсвітила" соціальне служіння...

МЕДІА
Prev Next