АКТУАЛЬНО

У Харкові завершився Тиждень молінь за єдність християн

Вівторок, 26 січня 2016, 10:33
24 січня екуменічним молебнем у храмі Святого Миколая Чудотворця УГКЦ завершився Тиждень молінь за єдність християн. Упродовж тижня архиєреї п’яти конфесій, духовенство та вірні збиралися у різних храмах Харкова на спільні молитви.

Молебень у храмі Святого Миколая очолили владика Василь (Тучапець) та владика Ігор (Ісіченко), Харківсько-Полтавська єпархія УАПЦ, у співслужінні з духовенством РКЦ, ВАЦ, УПЦ (КП). Завершальний молебень також був подякою Богові за можливість зустрічатися і спільно молитися.

Варто додати, що у храмі Святого Миколая були присутні монахині зі Львова (Згромадження св. Йосифа ОПДМ) – с. Юлія Курнат та с. Олімпія Федун, які приїхали до своїх співсестер с. Неоніли та с. Григорії, які служать у Харкові.

Слово проповіді до присутніх виголосив владика Ігор, який зазначив, що покликання християнина – «іти слідами Христа, що ведуть нас до спасіння». У цей тиждень попри всі труднощі, складні погодні умови, ми завершили цей нелегкий шлях, і зараз нам радісно, бо молитва нас об’єднала, спілкування нас зблизило», – додав архиєрей.

Наприкінці Екзарх Харківський Василь подякував усім, хто долучився до екуменічних молитов та запросив гостей на дружню розмову за чаєм.

ugcc.kharkiv.ua

ПУБЛІКАЦІЇ

Отець Теодосій Роман Грень: «Велика кількість покинутих дітей – це лакмусовий папірець морального стану суспільства» 10 серпня

Доктор Теодосій Роман Грень, ЧСВВ, віцеректор Папської колегії святого Йосафата, редактор Українського відділу Ватиканської дикастерії...

МЕДІА
Prev Next