АКТУАЛЬНО

У Хмельницькому проходить табір "Веселі канікули з Богом"

П'ятниця, 08 червня 2018, 13:25
Із 5 по 9 червня при катедральному храмі Різдва Пресвятої Богородиці міста Хмельницького проходить табір для дітей шкільного віку "Веселі канікули з Богом".

Захід організований силами парафії за участю жертводавців, диякона Миколи Шпітального, катехитів та аніматорів м. Хмельницького. У таборі беруть участь 30 дітей, для яких кожного дня готують обід і підвечірок. Протягом дня для дітей підготовані науки-катехизації, майстер-класи, банси, руханки, ігри, конкурси. Наприкінці кожного таборового дня усі спільно моляться Молебень до Ісуса Христа.

У четвер, 7 червня, спільно з дітьми молилися Святу Літургію, яку очолив голова Молодіжної комісії Кам'янець-Подільської єпархії отець Анатолій Венгер.

Тема цьогорічного табору - "Запрошені на царський бенкет" на основі посібника, виданого Катехитично-педагогічним інститутом УКУ 2018 року.

Бенкет є одним із найбільш промовистих символів єдності, спільноти, дружби, спілкування в радісні святковій атмосфері. Бенкет - це радість перебування разом. Прийняти запрошення - взяти участь у бенкеті - означає ділитися радістю і дарами із тими, хто нас запрошує.

Образ царського бенкету Отці Церкви використовують, навчаючи, що правдивий царський бенкет - це Божественна Літургія. Адже саме у Божественній Літургії ми зустрічаємо та приймаємо самого Царя - Господа нашого Ісуса Христа, який запрошує нас на свою святкову трапезу: "Щоб і Царя всі ми прийняли...".

Цілісна провідна думка табору: "Божественна Літургія - це царський бенкет, це гостина для друзів, на яку ти і я запрошені".

ugcc.km.ua


ПУБЛІКАЦІЇ

Проповідь Блаженнішого Святослава в неділю про блудного сина01 березня

Нехай Великий піст буде для кожного з нас часом покаяння і навернення, плодом якого стане радість зустрічі, обіймів Бога Отця. Сьогодні на...

МЕДІА
Prev Next