АКТУАЛЬНО

У Канаді представниці Ліги греко-католицьких жінок України презентували свою діяльність

Середа, 30 жовтня 2019, 09:43
26 жовтня 2019 року в місті Саскатун, що в Канаді, представниці Ліги греко-католицьких жінок України презентували свою діяльність.

Презентація української спільноти відбулася з нагоди 37-го з'їзду UCWLC (Ukrainian Catholic Women’s League of Canada/Ліга католицьких жінок України в Канаді). Зокрема Україну представили дружини священників Київської архиєпархії та активні учасниці Ліги Тетяна Чудійович та Таїсія Марцинюк.

Презентуючи свою діяльність, українки розповіли про виклики та умови, у яких працюють їхні подруги в Україні. Вони також поділилися здобутками та успішними програмами, які розвивають у своїх громадах.

Як зазначають самі учасниці, позитивною стороною такої зустрічі стало перейняття досвіду роботи ліги жінок Канади. «Ці дні були наповненні безліччю плідних знайомств, історій і цікавих думок, які спрямовані на майбутню співпрацю», - ідеться в повідомленні сторінки Ліги греко-католицьких жінок України в соціальній мережі.

Вони також висловили вдячність пані Мерлін Боднар (Marlene Bodnar) за організацію заходу, а також Барбарі Хлус (Barbara Hlus), президенту UCWLC за конструктивний діалог. «Дякуємо багатьом жінкам, які надихнули нас своїми історіями на робоче майбутнє», - зазначається в повідомлені.

Пресслужба Київської архиєпархії

 

 

ПУБЛІКАЦІЇ

Отець Микола Бичок: «Хоч би де я був, завжди зустрічав святих людей»15 січня

15 січня стало відомо, що Римський Архиєрей підтвердив вибір Синоду Єпископів Української Греко-Католицької Церкви і номінував отця...

МЕДІА
Prev Next