АКТУАЛЬНО

У катедрі Святого Володимира Великого в Парижі попрощалися з парохом, який служив у цьому храмі понад двадцять років

Понеділок, 30 вересня 2019, 14:13
У неділю, 29 вересня 2019 року, в катедрі Святого Володимира Великого у Парижі відбулася подячна Літургія отця Михайла Романюка, якою отець завершив своє довголітнє служіння вірним Паризької катедри і розпочав свою нову місію в паломницькому серці Франції – Люрді.

Разом з отцем Михайлом співслужили отець-прелат Філіп Брізар, о. Роман Остап’юк та о. Ігор Ранця. По закінченню Літургії пролунали подяки та побажання від різних громад, організацій та асоціацій, з якими отець співпрацював і яким допомагав за час свого багатолітнього служіння у Парижі.

Митрофорний протоієрей Михайло Романюк душпастирював у Парижі та розвивав інші парафії у Франції впродовж двадцять одного року. Згадуючи початки своєї місії у Франції, о. Михайло зазначив: «Раз мені сказав пан професор Косик, щось я йому жалівся: «Отче Михайле, ну що ви! Людина є створена на образ і подобу Божу і кожна людина в собі має ту частину Божої могутності. Не бійтеся!» – це мені дало поштовх і сили».

Декретом №19/088 від 18 лютого 2019 року отця Романюка було призначено адміністратором душпастирства у храмі Успіння Пресвятої Богородиці в м. Люрд.

Після закінчення Літургії отець Михайло висловив подяку всім, хто був поруч упродовж багатьох років, і передав духовну опіку над парафією отцю Ігорю Ранці.

Західне бюро «Живого ТБ»
за матеріалами ugcc.fr

ПУБЛІКАЦІЇ

Заява Ради Церков щодо початку процесу вакцинації від COVID-19 в Україні24 лютого

Заява Всеукраїнської ради Церков і релігійних організацій щодо початку процесу вакцинації від COVID-19 в Україні

МЕДІА
Prev Next