АКТУАЛЬНО

У Києві провели ІІ сесію курсу “Зцілення душевних травм”

Четвер, 21 лютого 2019, 15:32
З 18 по 21 лютого 2019 р. у Києві проходить ІІ сесія з курсу "Зцілення душевних травм". Цьогорічний модуль має на меті презентувати практичні моменти у служінні людям із душевними ранами та продовження вивчення програми курсу.

Українську Греко-Католицьку Церкву на семінарі представляють: о. Віталій Воєца (Київська архиєпархія) та о. Назарій Мицко (Чернівецька єпархія). Священики після І модуля проводили практичні заняття з групами людей, що потребують допомоги у зціленні.

"Коли хворіє тіло, то лікування відбувається фізіологічно. Натомість душевна рана потребує зцілення Словом Божим. Українське біблійне товариство розробило практичний курс "Зцілення душевних ран'', який має досвід служіння у багатьох країнах світу, а віднедавна розпочав і в Україні", - повідомили Департаменту інформації УГКЦ учасники заходу.

Варто додати, що вишколені священики активно залучені до реалізації різних соціальних проектах Патріаршої курії, зокрема в напрямі реабілітації військових та їх сімей.

 Департамент інформації УГКЦ


ПУБЛІКАЦІЇ

Владика Василь Тучапець, Екзарх Харківський: «Дякую Богові за Його благодать, яку Він щедро зсилає на нас»21 травня

2 квітня виповнилося п’ять років від дня створення Харківського екзархату УГКЦ. А 21 травня відзначає п’ятиріччя єпископської хіротонії...

МЕДІА
Prev Next