АКТУАЛЬНО

У Києві провели Соціальні дні у в'язниці

Середа, 20 грудня 2017, 13:16
19 грудня 2017 року сестра Василія (Гальцова), ЧСВВ, і волонтери пенітенціарного душпастирства УГКЦ стали помічниками Святитого Миколая у Київській в’язниці. Вони передали ув’язненим жінкам і неповнолітнім дарунки, зібрані в результаті доброчинної акції, що триває в громадах УГКЦ у м. Києві.

Їх супроводив о. Костянтин Пантелей, керівник Відділу душпастирства у пенітенціарній системі України. Брат Павло Загороднов в образі Святителя Миколая обрадував усіх теплим словом і подарунками. Жінки отримали засоби гігієни, а неповнолітні – солодощі. Для цієї події прислужилися найбільше парафії Св. Василія Великого і Св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі. Було зібрано 55 особистих гігієнічних комплектів, які дбайливо приготували доброчинці для найбільш потребуючих. Для неповнолітніх було придбано солодощі на 800 грн.

Існує велика необхідність зібрати засоби гігієни для 140 хворих в’язнів.

З нагоди відзначення дня Святого Миколая у пенітенціарних установах відбуваються духовно-молитовні зустрічі з ув'язненими за участю душпастирів, капеланів, волонтерів адже Святий Миколай опікун людей у різних обставинах їх життя вважається також покровителем ув'язнених.

prison-pastoral.blogspot.com

ПУБЛІКАЦІЇ

Постанови Синоду Єпископів УГКЦ 2018 року17 вересня

Від 2 до 11 вересня 2018 року Божого в м. Львові-Брюховичах проходив Синод Єпископів Української Греко-Католицької Церкви, в якому брало...

МЕДІА
Prev Next