АКТУАЛЬНО

У Києві пройде Всеукраїнський з’їзд катехитів

Четвер, 04 серпня 2016, 15:24
Як повідомлялося раніше, 21 серпня 2016 року при Патріаршому соборі Воскресіння Христового УГКЦ у Києві пройде Всеукраїнський з’їзд катехитів.

Захід проходитиме в рамках IV Всецерковної прощі до Патріаршого собору Воскресіння Христового Української Греко-Католицької Церкви в м. Київ, яка відбуватиметься 18-21 серпня 2016 року.

З’їзд катехитів приурочений до 25-річчя легалізації УГКЦ і початку катехитичної діяльності в Україні. Під час З’їзду катехити матимуть змогу дізнатися про новітні способи катехизації, а також особисто зустрітися з Блаженнішим Святославом та Блаженнішим Любомиром. У рамках цієї події передбачена також і культурна програма, під час якої гості Києва матимуть екскурсію столицею України.

Вашій увазі подаємо план Всеукраїнського з’їзду катехитів:

10.00 – Реєстрація учасників

11.00 – Архиєрейська Божественна Літургія за участю Блаженнішого Святослава (після заамвонної молитви - Чин благословення на катехитичне служіння)

13.30–15.00 – Обід у цокольному приміщенні Патріаршого собору

15.00–15.45 – Зустріч катехитів у Патріаршому соборі з Блаженнішим Любомиром. Спільна фотографія

16-00 – Молебень до Божого милосердя

Прес-служба Київської архиєпархії

ПУБЛІКАЦІЇ

Послання Синоду Єпископів КГВА УГКЦ з нагоди сторіччя відновлення української державності27 лютого

Як бачимо, поняття свободи містить у собі дві складові: свободу від – гніту, поневолення, пригноблення, визиску та позбавлення прав, а також...

МЕДІА
Prev Next