АКТУАЛЬНО

У Києві розпочала діяльність Порадня для узалежнених осіб

П'ятниця, 04 січня 2019, 14:04
3 січня 2019 року при Патріаршому соборі Воскресіння Христового УГКЦ у Києві розпочала свою діяльність Порадня загальноцерковного реабілітаційного центру УГКЦ "НАЗАРЕТ".

 «Це важлива подія в житті як і Київської архиєпархії, так і всієї Церкви. Мета такого Центру - надання допомоги тим, хто потерпає від наркотичної, алкогольної чи ігрової залежності. Працівники центру допомагають не лише тим, хто має залежності, але і їх рідним і дорогим серцю людям», - розповідає о. Григорій Березюк, голова підкомісії «За тверезість життя».

«На жаль, проблема залежності поширена по всій Україні та в усьому світі. Вирішення завжди є! Якщо Ви чи близька Вам людина опинилися у непростих обставинах: проблеми з наркотиками, алкоголем чи азартною залежністю, - звертайтеся до нас. Не зволікайте в жодному разі. Звертайтеся до порадні "НАЗАРЕТ"!» - говорить Ольга, консультант центру.

Адреса:

вул. Микільсько-Слобідська, 5
м. Київ (Станція метро «Лівобережна»)
Телефон для довідок:
095-390-43-62

Прес-служба Київської архиєпархії

 


ПУБЛІКАЦІЇ

Архиєпископ Борис Ґудзяк про перші 100 днів свого служіння: Близькість і єдність, які я досвідчив, перевищили усі мої сподівання14 жовтня

Перші місяці на посаді для політиків чи урядовців вважають визначальними, стрижневими. Відразу після обрання чи призначення, новачки...

МЕДІА
Prev Next