АКТУАЛЬНО

У Києві відбудеться засідання робочої групи з підготовки конференції Міжнародної асоціації в'язничних капеланів

Середа, 26 жовтня 2016, 13:39
24 жовтня 2016 року до Києва з метою обговорення питань організації міжнародної конференції в'язничних душпастирів завітав преподобний Біл Кейв, заступник голови й секретар IPCA Europe (Міжнародної асоціації в'язничних капеланів).

Цього тижня робоча група, до якої увійдуть представники Душпастирської ради в Пенітенціарній системі України, матиме спільну зустріч, в якій будуть визначені пріоритетні цілі майбутньої події. Цього дня о. Біл Кейв відвідав Департамент душпастирства в силових структурах України Патріаршої курії УГКЦ. Гостя супроводжував о. Костянтин Пантелей, керівник Відділу курії УГКЦ з душпастирства у пенітенціарній системі України.

Під час візиту до департаменту гість ознайомився з організацією в'язничного служіння УГКЦ, розвитком міжконфесійної співпраці та взаємодії душпастирів з Міністерством юстиції України та профільним комітетом Верховної ради України, у віданні яких є пенітенціарна реформа.

Пенітенціарне душпастирство УГКЦ

ПУБЛІКАЦІЇ

Підсумковий комунікат 22-ї Зустрічі східних католицьких єпископів Європи17 вересня

З 12 по 14 вересня в Українській папській колегії святого Йосафата в Римі відбулася щорічна Зустріч східних католицьких єпископів Європи....

МЕДІА
Prev Next