АКТУАЛЬНО

У Києві відбулася зустріч Молодіжної комісії

Четвер, 10 листопада 2016, 18:14
10 листопада 2016 року в Курії Київської архиєпархії УГКЦ відбулося засідання Молодіжної комісії, під час якого узгодили план діяльності комісії на 2017 рік.

Під час зустрічі була обговорена, зокрема, програма заходів щодо літнього таборування, реколекцій і духовного відпочинку молоді. Відтак о. Віталій Марцинюк, голова Молодіжної комісії Київської архиєпархії, прозвітував стосовно заходів Комісії у 2016 році. «Cподіваюся, що прийдешній рік буде не менш успішним і багатим на різні заходи для молоді Київської архиєпархії. Маємо багато ідей, які потрібно реалізовувати, адже молодь - це майбутнє нашого народу», - сказав священик.

Зазначимо, що у зустрічі також взяв участь о. Ростислав Пендюк, голова Патріаршої молодіжної комісії. Він представив напрацювання засідання голів молодіжних комісій, яке проходило цими днями у Львові. Священик також розповів про пріоритетні напрями роботи молодіжних комісій.

Прес-служба Київської архиєпархії

ПУБЛІКАЦІЇ

П'ятнадцять думок Блаженнішого Святослава про справжній і здоровий відпочинок04 серпня

Блаженніший Святослав, Отець і Глава УГКЦ, ділиться думками та рекомендаціями щодо справжнього відпочинку, що особливо актуального під...

МЕДІА
Prev Next