АКТУАЛЬНО

У Києві відбулася зустріч з делегацією євродепутатів та журналістів із Німеччини

П'ятниця, 17 квітня 2015, 17:10
16 квітня 2015 року делегація Європейського парламенту та журналісти провідних німецьких медіа зустрілися з представниками Української Греко-Католицької Церкви та Німецької Лютеранської Церкви в Україні.

Розпочинаючи свій візит до України, гості намагалися зрозуміти сучасну соціальну та релігійну ситуацію в нашій державі. Візит спрямований на визначення того, яким чином західноєвропейські організації можуть допомогти Україні, враховуючи проблеми внутрішньо переміщених осіб та забезпечення потреб життєдіяльності людей, що постраждали внаслідок агресії Російської Федерації стосовно України.

Представники місії цікавилися рівнем допомоги з боку Церков та були приємно вражені рівнем позитивної співпраці українських конфесій у цьому напрямку.

Комісія УГКЦ сприяння єдності християн

 

ПУБЛІКАЦІЇ

Архиєпископ Борис Ґудзяк про перші 100 днів свого служіння: Близькість і єдність, які я досвідчив, перевищили усі мої сподівання14 жовтня

Перші місяці на посаді для політиків чи урядовців вважають визначальними, стрижневими. Відразу після обрання чи призначення, новачки...

МЕДІА
Prev Next