АКТУАЛЬНО

У Києві відбувається конференція «Формування тверезого способу життя в сім’ї та суспільстві»

Субота, 04 листопада 2017, 11:21
4-5 листопада 2017 року за участю духовенства УГКЦ у Києві проходить IV науково-практична конференція «Формування тверезого способу життя в сім’ї та суспільстві».

Представниками Української Греко-Католицької Церкви виступили: о. Ігор Козанкевич, голова Загальноцерковного реабілітаційного центру «Назарет», та о. Андрій Боднарук, голова прес-бюро Київської архиєпархії. Від імені Глави УГКЦ учасників заходу привітав о. Ігор Козанкевич. Він подякував за організацію цього заходу та побажав учасникам спільною працею та молитвою сприяти благу України. Священик також зауважив, що саме любов забезпечує виховання у тверезості, і наголосив, що не може бути вільності України без тверезості України: «Виховання дітей та молоді в тверезості є одним із елементів виконання заповіді любові до ближнього. Тому заохочую об’єднувати наші зусилля в цьому напрямку».

Зазначимо, що захід проходить за ініціативи ГО «Рух «Твереза Україна» та за підтримки Київської міської ради. Участь у конференції беруть: духовенство, науковці, експерти, лікарі та громадські діячі, яким не байдужа тема тверезості.

Конференція відбувається за адресою: м. Київ, вул. Хрещатик, 36, Київська міська державна адміністрація (Колонна зала, 2-й поверх). Вхід вільний.

Прес-служба Київської архиєпархії

ПУБЛІКАЦІЇ

Отець Кирило Селецький – засновник двох монаших спільнот, першого захоронку в Україні, борець з алкоголізмом та просвітитель українців22 вересня

У 2018 році Українська Греко-Католицька Церква відзначає 100-річчя від дня смерті визначного священика Перемиської єпархії о.Кирила...

МЕДІА
Prev Next