АКТУАЛЬНО

У Києві відбувається міжконфесійна конференція для богопосвячених осіб

Вівторок, 31 січня 2012, 18:27
З ініціативи Всеукраїнської громадської організації «Українська ліга сприяння розвитку паліативної та хоспісної допомоги» за сприяння Міжнародного фонду «Відродження» 30 січня в Києві розпочалася міжконфесійна конференція для богопосвячених осіб, яка завершиться 1 лютого. Темою конференції, яка відбувається в коференц-залі Національного педагогічного університету імені М. Драгоманова, є «Роль Церков та релігійних організацій у розвитку та наданні паліативної допомоги в Україні».
З ініціативи Всеукраїнської громадської організації «Українська ліга сприяння розвитку паліативної та хоспісної допомоги» за сприяння Міжнародного фонду «Відродження» 30 січня в Києві розпочалася міжконфесійна конференція для богопосвячених осіб, яка завершиться 1 лютого. Темою конференції, яка відбувається в коференц-залі Національного педагогічного університету імені М. Драгоманова, є  «Роль Церков та релігійних організацій у розвитку та наданні паліативної допомоги в Україні». Про це повідомила п. Ярослава Рак, секретар Комісії УГКЦ у справах душпастирства охорони здоров’я. Учасників конференції від УГКЦ благословив колишній Глава УГКЦ Блаженніший Любомир (Гузар). Відтак о. д-р Ігор Бойко, декан філософсько-богословського факультету, керівник Школи біоетики Українського католицького університету, виступив з доповіддю «Ні! – евтаназії, так! – паліативній опіці», а о. Андрій Логін, голова Комісії УГКЦ у справах душпастирства охорони здоров’я, доповідав про релігійні потреби особи з невиліковною недугою. У рамках конференції передбачено участь у  навчальному курсі з еннеаграми о. Арнальдо Панграцці, професора Міжнародного богословського інституту душпастирства у сфері охорони здоров’я (Рим, Італія). У межах цього курсу о. Арнальдо прочитає лекції  «Духовні та релігійні потреби хворого і надання допомоги» та «Цілісне лікування особи і духовно-психологічне консультування у паліативному лікуванні».  

Департамент інформації УГКЦ

ПУБЛІКАЦІЇ

Заклик єпископів УГКЦ до посиленої молитви та посту в час особливих випробувань для нашої державності01 грудня

Напередодні Різдвяного посту на нашу Вітчизну впало ще одне важке випробування – відкритий прояв агресії з боку Російської Федерації, яка...

МЕДІА
Prev Next