АКТУАЛЬНО

У Києві відбувся навчальний семінар для дружин учасників АТО

Середа, 27 лютого 2019, 10:06
23 лютого 2019 року парафія Святого Архистратига Михаїла УГКЦ на Троєщині у Києві організувала навчальний семінар для дружин учасників АТО.

Захід відбувся за підтримки Координаційної ради з питань душпастирства у кризових ситуаціях Патріаршої курії УГКЦ в особі Іванни Гудь, та був проведений спільно з Християнською службою порятунку (ХСП) і Громадською організацією «Родини ветеранів АТО». Доповідачем на семінарі виступила сімейний психолог і психотерапевт Лариса Дідковська, президент Української асоціації гештальт-терапії. Провели семінар в центрі реабілітації воїнів АТО, який очолює Людмила Богдашевська.

Відкриваючи програму, капелан ХСП та адміністратор громади УГКЦ на Троєщині о. Віталій Герасимів зазначив: «У всіх життєвих ситуаціях потрібно звертатися до Бога, люблячого Батька, який завжди вислухає і прийде на допомогу. Важливо також не закриватися в собі, ділитися з іншими своїми труднощами, проблемами. Пам’ятайте, що ви не самі і поряд є люди з відкритими серцями і простягнутою рукою допомоги».

Пізніше було проведено тренінг, головними темами якого стали:

- стрес у жінок після повернення чоловіка з війни;

- перерозподіл ролей у родині;

- розвиток стресостійкості у членів сім’ї колишнього військового та навички подолання стресових станів.

Прес-служба Київської архиєпархії


ПУБЛІКАЦІЇ

«Символ віри»: Ісус Христос – Бог чи людина?23 січня

У 36-му випуску відеопроєкту «Блаженніший Святослав: #доступно_про_важливе» Глава УГКЦ роздумав над третім членом «Символу віри»: «Він...

МЕДІА
Prev Next