АКТУАЛЬНО

У Києві відбувся навчальний семінар для дружин учасників АТО

Середа, 27 лютого 2019, 10:06
23 лютого 2019 року парафія Святого Архистратига Михаїла УГКЦ на Троєщині у Києві організувала навчальний семінар для дружин учасників АТО.

Захід відбувся за підтримки Координаційної ради з питань душпастирства у кризових ситуаціях Патріаршої курії УГКЦ в особі Іванни Гудь, та був проведений спільно з Християнською службою порятунку (ХСП) і Громадською організацією «Родини ветеранів АТО». Доповідачем на семінарі виступила сімейний психолог і психотерапевт Лариса Дідковська, президент Української асоціації гештальт-терапії. Провели семінар в центрі реабілітації воїнів АТО, який очолює Людмила Богдашевська.

Відкриваючи програму, капелан ХСП та адміністратор громади УГКЦ на Троєщині о. Віталій Герасимів зазначив: «У всіх життєвих ситуаціях потрібно звертатися до Бога, люблячого Батька, який завжди вислухає і прийде на допомогу. Важливо також не закриватися в собі, ділитися з іншими своїми труднощами, проблемами. Пам’ятайте, що ви не самі і поряд є люди з відкритими серцями і простягнутою рукою допомоги».

Пізніше було проведено тренінг, головними темами якого стали:

- стрес у жінок після повернення чоловіка з війни;

- перерозподіл ролей у родині;

- розвиток стресостійкості у членів сім’ї колишнього військового та навички подолання стресових станів.

Прес-служба Київської архиєпархії


ПУБЛІКАЦІЇ

Слово владики Богдана Дзюраха з нагоди інтронізації на апостольського екзарха для українців у Німеччині та країнах Скандинавії18 квітня

Подячне слово єпископ виголосив наприкінці Архиєрейської Божественної Літургії з Чином інтронізації, яка відбулася 18 квітня 2021 року в...

МЕДІА
Prev Next