АКТУАЛЬНО

У Києві відбувся вечір пам’яті Патріарха Йосифа (Сліпого)

Середа, 29 лютого 2012, 10:00
28 лютого 2012 року в Києві, у залі кінотеатру "Кінопалац", відбувся вечір пам’яті Патріарха Йосифа (Сліпого) з нагоди 120-річчя від дня його народження. Захід відбувся з ініціативи Центру академічного душпастирства Київської архиєпархії УГКЦ, який займається духовною опікою студентів та викладачів, за підтримки Патріаршого товариства рівноапостольного Святого Володимира та Київського товариства українських студентів-католиків «Обнова». Учасники вечора переглянули фільм про життя і творчість Патріарха УГКЦ Йосифа та дискували про його ідеї патріархату. Про це повідомив о. Володимир Мальчин, капелан Центру академічного душпастирства Київської архиєпархії УГКЦ.
28 лютого 2012 року в Києві, у залі кінотеатру "Кінопалац", відбувся вечір пам’яті Патріарха Йосифа (Сліпого) з нагоди 120-річчя від дня його народження. Захід відбувся з ініціативи Центру академічного душпастирства Київської архиєпархії УГКЦ, який займається духовною опікою студентів та викладачів, за підтримки Патріаршого товариства рівноапостольного Святого Володимира та Київського товариства українських студентів-католиків «Обнова». Учасники вечора переглянули фільм про життя і творчість Патріарха УГКЦ Йосифа та дискували про його ідеї патріархату. Про це повідомив о. Володимир Мальчин, капелан Центру академічного душпастирства Київської архиєпархії УГКЦ. Фільм, над яким працювали представники Львівської архиєпархії УГКЦ та меценати, ознайомив глядачів із головними подіями життя Патріарха. Під час дискусії за участю о. д-ра Андрія Михайленка, директора Інституту історії Церкви УКУ, звучали запитання переважно екуменічного характеру, зокрема про бачення  Патріархом  діалогу з іншими християнськими конфесіями. Завершився захід спільною молитвою за прославу слуги Божого Патріарха Йосифа (Сліпого).  

Департамент інформації УГКЦ

ПУБЛІКАЦІЇ

«Той, хто затримує зарплату працівникам, забирає в них можливість жити», — цитати Глави УГКЦ про оплату праці22 лютого

У черговому прямому ефірі інтерактивного проекту «Відкрита Церква» 17 лютого на «Живому ТБ» Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав...

МЕДІА
Prev Next