АКТУАЛЬНО

У Києві з нагоди прощі до Патріаршого собору розповідали про о. Климентія Шептицького

Субота, 17 серпня 2019, 15:52
Сьогодні, 17 серпня, урочистою Божественною Літургією розпочали VІІ Всецерковну прощу до Патріаршого собору Воскресіння Христового УГКЦ у Києві.

Після молитви відбувся круглий стіл і відкриття виставки про блаженного о. Климентія Шептицького.

Під час круглого столу паломникам розповіли про світський і монаший періоди життя блаженного Климентія Шептицького.

Так, дослідник біографії о. Климентія Іван Матковський представив його життєвий шлях до вступу в монастир. Зокрема, він розповів про першу надруковану наукову біографію о. Климентія Шептицького і книгу листування з рідним братом Станіславом. Науковець зазначив, що ці листи знайдені у Студіоні, монастирі поблизу Рима. За його словами вони відкрили нам відносини в родині Шептицьких між братами, а також між батьками й дітьми.

Єромонах Юстин Бойко, голова оргкомітету зі вшанування 150-річчя о. Климентія Шептицького, розповів про його монаший період життя. Він відзначив те, у якому віці о. Климентій вступив до монастиря. «Блаженному тоді виповнилося 43 роки, а перед тим він зробив успішну світську кар’єру. За це о. Климентія дуже цінували духовенство та вірні», – сказав о. Юстин.

Потрібно відзначити, що о 15:00 молилися Молебень до Києво-Зарваницької ікони Богородиці у храмі Миколая Чудотворця УГКЦ на Аскольдовій могилі та звершили процесійний хід до Патріаршого собору УГКЦ.

 Пресслужба Київської архиєпархії

ПУБЛІКАЦІЇ

Padre bike, чи незвичайна відпустка звичайного священника22 червня

Вашій увазі пропонуємо інтерв’ю з греко-католицьким священником із Саскатуну (Канада), військовим капеланом отцем Іваном Нагачевським....

МЕДІА
Prev Next