АКТУАЛЬНО

У Київській архиєпархії організовують Християнські курси для вагітних «Дар життя»

Середа, 26 серпня 2020, 18:42
У Київській архиєпархії розпочали реєстрацію на Християнські курси для вагітних «Дар життя», які заплановано провести 5 вересня - 7 листопада 2020 року.

Християнські курси для вагітних "Дар життя" — соціальний проєкт ініціативної групи батьків та всіх зацікавлених у темі практикуючих християн.

«Ми називаємо курси благодійним проєктом наших сімей. Тому кожен працює на волонтерських засадах, вкладає багато часу, знань і ресурсу, маючи на меті лише допомогти та підтримати молоді сім'ї», – йдеться в повідомленні організаторів.

Курси складатимуться з десяти занять. Відбуватимуться щосуботи з 10:00 до 14:00. Запрошуються на курси не лише жителі столиці, а й подружжя з різних куточків України, які матимуть нагоду долучатися до онлайн-групи. Ці заняття є безкоштовними, проте вітатиметься благодійна пожертва, яка покриє матеріали та організаційні витрати. Кількість місць обмежена: 10 пар на заняттях та 40 пар в ефірі.

Для участі в курсах необхідно зареєструватися за посиланням:

https://forms.gle/65bvZJJTvLZWbPyY6

Структура занять:

30 хв - "вогник", час на обговорення особистих думок та переживань щодо теми лекції

40 хв - духовна наука, молитва із сестрою-монахинею

20 хв – перерва

2.5 год - основна лекція

Через те що курс може пройти обмежена кількість учасників, просимо відповідально поставитися до реєстрації, адже за вами бронюється місце і ви заповнюєте анкету учасника. Це означатиме, що ви будете планувати свій час так, щоб кожної суботи відвідувати лекції.

Якщо у вас виникли запитання, пишіть у приватні повідомлення на сторінці: https://www.facebook.com/dar.zhyttya

Керівник проєкту: Діана Ільницька (063)-159-52-58

Пресслужба Київської архиєпархії

ПУБЛІКАЦІЇ

Проповідь Блаженнішого Святослава, Отця і Глави УГКЦ, у 19-ту неділю по Зісланні Святого Духа19 жовтня

Сьогодні Христос каже нам, щоб ми так чинили, так ставилися до кожної людини, як ставиться до людини сам Господь Бог. Навіть більше, Він...

МЕДІА
Prev Next