АКТУАЛЬНО

У Київській архиєпархії продуктами та ліками допомагають одиноким літнім людям

Понеділок, 16 березня 2020, 14:15
У зв’язку з пандемією коронавірусу, 14-16 березня 2020 року у Київській архиєпархії провели низку благодійних акцій, під час яких продуктами та ліками допомагають одиноким літнім людям. Благодійна ініціатива відбулася за підтримки Благодійного фонду «Карітас-Київ».

Цими днями парафіяни громади Святих Бориса і Гліба УГКЦ у місті Києві надають соціальну допомогу у вигляді харчових продуктів та ліків одиноким особам похилого віку та людям з інвалідністю. Саме  ця категорія громадяни є найбільш вразливою до коронавірусної інфекції.

Так про благодійну акцію пишуть самі парафіяни: «Піст – це нагода, щоб наша молитва була реальною. Тому сьогодні відвідуємо людей, які перебувають у зоні ризику зараження новим вірусом. Наша соціальна команда вирушила до людей, які обмежені в пересуванні».

Адміністратор місцевої парафії о. Андрій Боднарук наголошує, що дуже важливо, щоб літні люди менше виходили в громадські місця: «Тому йдемо до них додому, щоб обмежити їхню зону ризику зараження коронавірусом. З початком карантину в Україні дуже важливо подбати про людей найменш захищених. Якщо у Вашому домі є літні люди або люди з інвалідністю, які перебувають у найбільшій зоні ризику захворювання коронавірусом, то подбайте, щоб вони менше виходили до громадських місць, зробіть їм закупи, послужіть їм. У такий спосіб зможете бути найбільш віруючими учнями Христовими», - зазначає душпастир.

Пресслужба Київської архиєпархії


ПУБЛІКАЦІЇ

Митрополит Володимир Стернюк. Двадцять років від дня смерті29 вересня

Сьогодні двадцять третя річниця із дня смерті митрополита Володимира Стернюка. Про його життя і діяльність у цій статті.

МЕДІА
Prev Next