АКТУАЛЬНО

У Коломиї перебувають мощі Пратулинських мучеників

П'ятниця, 29 січня 2010, 14:36
З 19 січня у церкві Св. Архистратига Михаїла м.Коломиї з благословення Владики Миколая перебувають мощі Пратулинських мучеників. 23 січня, у день пам’яті блаженних мучеників, у храмі було відправлено Святу Літургію, на якій було виголошено настоятелем о. мітратом Петром Чебораком проповідь про славний подвиг блаженних.
З 19 січня у церкві Св. Архистратига Михаїла м.Коломиї з благословення Владики Миколая перебувають мощі Пратулинських мучеників. 23 січня, у день пам’яті блаженних мучеників, у храмі було відправлено Святу Літургію, на якій було виголошено настоятелем о. мітратом Петром Чебораком проповідь про славний подвиг блаженних. Сотні парафіян і гостей міста у дні Йорданський свят прийшли вклонитися славним мученикам і отримати особливе їхнє благословення на гідне християнське життя. Довідка: Пратулинські мученики – 13 греко-католицьких мучеників застрілених у 1874 році царським військом в селі Пратулин (за відмову насильного переходу у російське православіє) неподалік міста Біла в Польщі, яке колись належало до Холмської єпархії Греко-Католицької Церкви (тепер Українська Греко-Католицька Церква). У 1996 році, Папа Іван Павло ІІ причислив їх до лику блаженних.

о. Василь Перцович,
прес-секретар Коломийсько-Чернівецької єпархії УГКЦ

http://kolomyya.org/se/sites/ep/?nid=23643

ПУБЛІКАЦІЇ

Заклик єпископів УГКЦ до посиленої молитви та посту в час особливих випробувань для нашої державності01 грудня

Напередодні Різдвяного посту на нашу Вітчизну впало ще одне важке випробування – відкритий прояв агресії з боку Російської Федерації, яка...

МЕДІА
Prev Next