АКТУАЛЬНО

У Коломиї провели II Форум молоді та лідерів МХО

Понеділок, 10 квітня 2017, 13:02
Другий форум лідерів зібрав активну молодь Коломийсько-Чернівецької єпархії. Розпочалася програма з Божественної Літургії в катедральному соборі Преображення Христового, яку очолив владика Василь (Івасюк).

Під час Літургії владика Василій звернувся до молоді наголосивши на цінності життя. “Життя – це велике щастя! Його потрібно приймати як велику цінність, берегти, любити, а також поважати і цінувати чуже життя. Життя – це щасливий лотерейний квиток. Отримавши цей виграш, ще потрібно мати світло Святого Духа, щоб вміти правильно ним розпорядитися і так отримати щастя. Прагнучи до свого щастя, ми з дитинства мріємо і шукаємо шляхи вирішення нашої мети.”,- зазначив архієрей.

По завершенні Літургії розпочалась молодіжна програма, участь в якій брала присутня молодь. Провідною темою форуму була Дияконія – служіння. Після поділу на групи, яких було дванадцять, для учасників форуму доповідали студенти Івано-Франківської духовної семінарії ім. священномученика Йосафата. Брати-семінаристи представили найрізноманітніші аспекти служіння, а саме: Дияконія Літургії, катехизації, мас-медіа, спорт, молитви, реколекції, музика, екологія, шкільництво та євангелізація.

По завершенні доповідей та після активної праці, кожна група використовуючи власні таланти, підготувала представлення своєї теми для всіх присутніх.

Опісля для молоді виконували релігійні пісні о. Василь Штангрет та диякон Юрій Боєчко. Також із повчальним словом звернулись о. Степан Козак та о. Тарас Пеленьо.

На завершення всі учасники молодіжного форуму лідерів вийшли на площу перед Катедральним собором, де для них підготували розважальну програму.

Слід зазначити, що даний захід організовано комісією у справах молоді Коломийсько-Чернівецької єпархії з благословення правлячого архієрея Василія (Івасюка).

Прес-служба Коломийсько-Чернівецької єпархії

ПУБЛІКАЦІЇ

Підсумковий комунікат 21-ї Зустрічі східних католицьких єпископів Європи18 червня

Від 14 до 17 червня в єпархії Лунгро для італо-албанців континентальної Італії проходила щорічна Зустріч східних католицьких єпископів...

МЕДІА
Prev Next