АКТУАЛЬНО

У Коломиї відбулася екуменічна молитва за єдність християн

Понеділок, 19 лютого 2018, 12:13
18 лютого в катедральному соборі Преображення Христового Комісія для сприяння єдності між християнами Коломийської єпархії УГКЦ уперше організувала екуменічну молитву за мир та міжконфесійну єдність. В Україні це вже 50-та ювілейна молитва, до якої цього року долучилися коломияни.

У молитовному заході взяли участь: синкел у справах мирян о. Юрій Лукачик, адміністратор катедрального собору о. Володимир Білослудцев, голова Комісії для сприяння єдності між християнами Коломийської єпархії о. Юрій Свищ, о. Роман Малярчук, диякон Василь Латчук та миряни.

Слово про єдність та мир виголосив о. Юрій Свищ, зокрема пригадавши слова світлої пам'яті архиєпископа Любомира Гузара, який казав: "Україна - це християнська держава, де є католики, православні і протестанти. Нехай кожен старається бути не добрим католиком, православним чи протестантом, а добрим християнином. Покайтеся за гріхи і робіть добро. Це дуже просто і нічого надзвичайного".

На завершення хор заспівав церковний гімн України "Боже, великий, єдиний".

Прес-служба Коломийської єпархії

 

ПУБЛІКАЦІЇ

Блаженніший Святослав на Папському Синоді мужньо і правдиво говорив про війну в Україні19 жовтня

Актом мужності та правди Євангелія було названо синодальну промову Глави і Отця Блаженнішого Святослава. Прямим текстом він говорить, що...

МЕДІА
Prev Next