АКТУАЛЬНО

У Коломиї відкрили виставку ікон-картин Богородиці

Четвер, 07 лютого 2019, 10:17
5 лютого в концертній залі «Габсбург» коломийського Мистецького центру «Світовид» відбулося відкриття виставки ікон-картин Богородиці відомого українського митця Олександра Охапкіна.

Відкривав виставку хор катедрального собору Преображення Господнього УГКЦ «Panagia».  Відтак із вітальним словом до присутніх звернулися Єпископ Коломийської єпархії УГКЦ Василь Івасюк та ігумен Погінського монастиря о. Никодим Гуралюк.

Також слово мали митці-вишивальники Микола Симчич, Валерій Малиновський і начальник відділу культури Коломийської міської ради Уляна Мандрусяк.

Про мету виставки коломиянам розповідала директор Музею домашньої ікони у замку Радомисль Аліна Гайдук. Жінка зазначила, що за допомогою цієї виставки організатори хотіли привернути увагу до давньої української ікони.

«Емоційність облич, тло, розпис вбрання Богородиці та Ісуса – усе це особливий український світ, наше світосприйняття», – пояснила відвідувачам пані Аліна.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами http://kolugcc.org.ua


ПУБЛІКАЦІЇ

Звернення Блаженнішого Святослава «Майбутнє нашої Церкви, України і народу залежить від освіти та виховання наших дітей»02 червня

Звертаємося до вас у зв’язку з тим, що згідно з наказом №641 Міністерства освіти та науки України від 18 травня 2020 року, вносяться зміни до...

МЕДІА
Prev Next