АКТУАЛЬНО

У Коломийській єпархії розпочала роботу Школа християнського аніматора

Середа, 13 жовтня 2021, 11:57
8-10 жовтня відбулася перша навчально-формаційна зустріч Школи християнського аніматора на базі єпархіального молодіжного центру “Дора”.

Учасники вишколу мали змогу почерпнути знання щодо організації дитячих християнських таборів, а також навчитися багатьох практичних елементів таборування. Кожен день з’їзду складався зі спільної молитви, теоретичного та практичного навчань.

На початку навчання о. Андрій Квік, директор Школи християнського аніматора, передав молоді привітання від владики Василя Івасюка і наголосив на важливій ролі молодої людини в Церкві.

Головними спікерами першого вишколу були: організатор численних дитячих літніх таборів, співзасновник та директор Школи християнського аніматора в Червонограді, співорганізатор Школи християнського аніматора в Івано-Франківську Василь Кінах та аніматорка з багаторічним досвідом, співорганізаторка Шкіл християнського аніматора в Івано-Франківську та Червонограді Софія Дубовик.

Перший вишкіл зібрав 30 активних молодих учасників із Коломийської єпархії.

Пресслужба Коломийської єпархії

 


ПУБЛІКАЦІЇ

Нове прочитання Лесі Українки в розмовах Блаженнішого Святослава з Оксаною Забужко20 жовтня

Наскільки знаною для нас є постать Лесі Українки сьогодні? Зазвичай, наше перше (і, мабуть, останнє) знайомство з творчістю письменниці...

МЕДІА
Prev Next