АКТУАЛЬНО

У Коломийській єпархії відбувся ІІ З’їзд Вівтарних та Марійських дружин

Понеділок, 25 червня 2018, 14:57
23 червня в катедральному соборі Преображення Христового міста Коломия відбувся ІІ Єпархіальний з’їзд Вівтарних та Марійських дружин.

Діти й молодь цих спільнот вже другий рік поспіль з’їжджаються до Коломиї, щоби ближче познайомитись між собою, дізнатися щось нове та спільно пережити радість духовного єднання.

На початку в межах програми з’їзду відбулася Свята Літургія, в часі якої кожен мав змогу приступити до Святих Таїнств Покаяння та Євхаристії. Із повчальним словом проповіді до присутніх звернувся о. Захар Михасюта, який наголосив на важливості створення Вівтарних та Марійських дружин.

«Сьогодні, як і колись, Ісус єднає людей. Ми всі зібралися тут для того, щоб подивитися один на одного і зрозуміти, що маленька жменька вас, із кожної парафії, є не одною. Ви утворюєте велику спільноту, в чому вже змогли переконатися», – сказав о. Захар.

Після Богослужіння діти перейшли в нижню частину храму, де після спільної молитви смачно пообідали.

Продовжився захід двома духовними науками, які підготували о. Захар Михасюта та с. Йосафата Кудла. Під час наук учасники спільнот поспілкувалися про проблеми сучасності, зокрема шкідливі звички, залежність від ґаджетів та соцмереж. Крім того, всі охоче вивчали нові пісні, танцювали банси і переглядали короткі відеоролики на християнську тематику.

Відтак, згідно з традицією, діти взялися за руки, ставши в коло і по черзі передавали запалену свічку зі словами «Господи, я хочу попросити в Тебе…». І найбільше ці маленькі серця з великою вірою просили в Бога миру та припинення війни.

Опісля священики єпархії відслужили Молебень до Христа Чоловіколюбця. Наостанок до дітей звернувся о. Ярослав Врублевський, який в Коломийській єпархії відповідальний за працю з Марійськими та Вівтарними дружинами. Священик наголосив на основному завданні кожного з учасників спільнот – вміти любити і нести цю любов до інших. Після слова-настанови о. Ярослав подякував за проведений з користю суботній день і поблагословив присутніх на щасливе повернення додому.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами www.kolugcc.org.ua


ПУБЛІКАЦІЇ

Постанови П’ятої сесії Синоду Єпископів Києво-Галицької Митрополії УГКЦ22 березня

21 березня 2019 року в Патріаршій резиденції у м. Києві відбулася П’ята сесія Синоду Єпископів Києво-Галицької Митрополії УГКЦ. Публікуємо...

МЕДІА
Prev Next