АКТУАЛЬНО

У Коломийсько-Чернівецькій єпархії УГКЦ провели фестиваль-розколяду “З нами Бог!”

Понеділок, 09 лютого 2015, 12:00
У неділю, 8 лютого, у Коломиї відбувся фестиваль-розколяда “З нами Бог!”, який організувала Катехитична комісія Коломийсько-Чернівецької єпархії УГКЦ. Свято коляди провели в міському палаці культури “Народний дім”.

На початку фестивалю слово надали владиці Василеві (Івасюку), Єпарху Коломийсько-Чернівецької єпархії, який привітав усіх присутніх з початком фестивалю і розповів про його присвяту митрополитові Андрею Шептицькому, а також побажав приємного перегляду і слухання цього особливого концерту.

У дійстві брали участь понад двадцять колективів та вертепів Коломийсько-Чернівецької єпархії. Слід зазначити, що цьогорічні виступи відзначалися винятковим проявом патріотизму та співпереживанням за долю нашої України. Самі учасники фестивалю стверджують, що такі заходи потрібно проводити, адже коляда є молитвою, яка не тільки зміцнює наші духовні сили, а й допомагає нашим воїнам в окопах захищати рідну землю.

На закінчення фестивалю сестра-монахиня Клара Сидорик - голова Катехитичної комісії Коломийсько-Чернівецькій єпархії, подякувала владиці та всім  присутнім за те, що не залишилися байдужими до цього фестивалю та прийшли підтримати колективи, які приїхали з різних куточків єпархії.

Завершили розколяду духовним гімном “Боже великий, єдиний, нам Україну храни” у виконанні хору храму Архістратига Михаїла м. Коломиї.

Повідомив піддиякон Микола Мотрук для Прес-служби єпархії 

ПУБЛІКАЦІЇ

Проповідь Блаженнішого Святослава на свято Богоявлення Господнього20 січня

Просімо, щоб у тих йорданських водах, які ми сьогодні будемо благословляти, загинуло всяке зло, що тримає нас у своїй неволі, і всяка...

МЕДІА
Prev Next