АКТУАЛЬНО

У Коломийсько-Чернівецькій єпархії відкриють дитячий садочок

Вівторок, 17 січня 2017, 15:34
Незабаром поки єдиний при Коломийсько-Чернівецькій єпархії УГКЦ садочок відчинить свої двері. Нагадуємо, ми чекаємо на діток від трьох до шести років. Розрахована захоронка на 50 місць. Переважно малюки проводитимуть час разом. Ділитимуться на дві групи - старшу та молодшу - лише під час занять.

"Сам процес виховання в захоронці буде формуватися на сімейних відносинах. Молодші тягнуться до старших. Старші вчать молодших: як брат із сестрою, усе як в родині", - підкреслив отець Олександр Волощук.

Християнський садочок знаходиться в катехитичному центрі Катедрального собору на третьому поверсі. Двері для знайомства із першими вихованцями відчиняться вже цього понеділка - 16 січня. Обіцяємо багато новинок і щодня - до офіційного відкриття - нові фотозвіти. За тиждень ви дізнаєтеся, як виглядатиме наш християнський садочок блаженної Тарсикії. 

Довідка:

Захоронка, іншими словами садочок чи дошкільний навчальний заклад, переважно для дітей від 3 до 7 років.  Ще в 19 ст. такі заклади відкривали при церквах та монастирях.

Блаженна Тарсикія (до монашечого життя Ольга) все своє життя віддала любові до Бога та молитві, ще маленькою хотіла стати монахинею. Попри заборону матері, вона таки вступила до Згромадження сестер служебниць. А у 25 років її за це стратили. Влітку 2001 року, під час візиту в Україну, Папа Римський Іван Павло II проголосив сестру Тарсикію блаженною. А Синод Єпископів проголосив блаженну Тарсикію покровителькою дітей та молоді УГКЦ.

sobor-kolomyya.org

ПУБЛІКАЦІЇ

Отець Рафаїл Турконяк: «Переклад Острозької Біблії тривав 30 років»13 липня

Отець Рафаїл Турконяк, архимандрит Студійського уставу, перекладач Острозької Біблії, професор Острозької академії, лауреат...

МЕДІА
Prev Next