АКТУАЛЬНО

У Красногорівці відкрився центр соціальних послуг «Простір дій»

Середа, 12 вересня 2018, 10:30
Великою радістю для жителів міста Красногорівка та всіх співробітників Карітасу стало урочисте відкриття Центру соціальної послуги «Простір дій», що відбулося 10 вересня.

Серед послуг, що будуть надаватися вже найближчого часу, є послуги перукаря, швачки, фахівця з ремонту взуття, а також коворкінг-простір для проведення робочих зустрічей, семінарів і тренінгів.

На відкриття Центру та спілкування з громадою завітали директор Карітасу Запоріжжя отець Андрій Бухвак, менеджер проекту «Простір підтримки» Карітасу України Ксенія Буханець та локальний координатор проекту у Запоріжжі Наталя Аляб’єва.

«Сподіваюся, що це приміщення стане прихистком для всіх людей цього міста, для братерських організацій, які мають намір відбудувати Красногорівку, відновити інфраструктуру, вилікувати серця людей, що поранені війною», – зазначив отець Андрій, відкриваючи «Простір дій».

«Я дуже тішуся, що це місце створене для обміну ідеями, для реалізації проектів та потреб, і тут будуть проходити зустрічі, покликані активізувати місцеве населення, та продовжувати розвивати місто», – підкреслила менеджер проекту Ксенія Буханець.

Ми щиро дякуємо всім, хто долучився до створення Центру, всім небайдужим мешканцям міста, представникам партнерських громадських організацій, місцевій владі! Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю!

Чекаємо на Вас у «Просторі дій» за адресою: вул. Адміністративна, 3-А.

 За матеріалами https://caritas-ua.org


ПУБЛІКАЦІЇ

Українці Італії помоляться за жертв Голодомору в головному соборі Неаполя та зможуть приступити до мощів св. Януарія 14 листопада

Наближаються холодні листопадові дні, в які ми, українці, спогадуємо і вшановуємо пам’ять жертв Голодомору 1932-1933 років в Україні. Цими...

МЕДІА
Prev Next