АКТУАЛЬНО

У Кривому Розі триває будівництво храму УГКЦ

П'ятниця, 11 вересня 2020, 13:14
У Кривому Розі ще з 1997 року існували щонайменше три спільноти вірних УГКЦ. Одна з них – парафія Святих Володимира і Ольги в Довгинцівському районі міста Кривого Рогу, де компактно проживає значна кількість вірних УГКЦ. Настоятелем парафії є отець Ігор Дмитришин.

З 2000 по 2004 року богослужіння проводилися в хаті однієї з парафіянок, а пізніше - після реєстрації парафії - відбувалися в приміщенні монастиря в парафії Успіння Пресвятої Богородиці Римо-Католицької Церкви, куди наших вірних люб'язно запросили наші брати і сестри західного обряду.

Кількість вірних, які щонеділі відвідують богослужіння, становить близько 60–80 осіб і щороку їхня чисельність зростає. При парафії діє катехитична школа для дітей, парафіяльна  молодь бере участь у музичному гурті, працює осередок «Пласту».

30 листопада 2014 року владика Степан Меньок, екзарх Донецький УГКЦ, освятив новозбудовану каплицю на честь святого Василія Великого, де поки що відбуваються всі богослужіння.

У вересні 2017 року на придбаній доброчинцями ділянці землі було залито фундамент храму Святих Володимира і Ольги. На сьогодні ведуться роботи з будівництва храму, який щодня стає вищим завдяки фінансовій підтримці небайдужих людей та старанній праці майстрів-будівельників.

Молимося, щоб Господь благословив зведення нашого храму, щоб молитви вірних, які лунатимуть в ньому, приносили дедалі більшу Божу славу!

Пресслужба Донецького екзархату УГКЦ


ПУБЛІКАЦІЇ

Проповідь Блаженнішого Святослава у неділю перед Богоявленням18 січня

Нехай голос Святого Письма, який ми щойно чули, і роздуми над ним допоможуть нам підготуватися до свята Христового Богоявлення і правильно...

МЕДІА
Prev Next