АКТУАЛЬНО

У Курії Київської архиєпархії відбулася зустріч Блаженнішого Святослава та єпископа Йосифа Міляна

Четвер, 31 жовтня 2019, 09:40
30 жовтня 2019 року в Курії Київської архиєпархії відбулася офіційна зустріч Глави УГКЦ Блаженнішого Святослава та протосинкела Київської архиєпархії владики Йосифа Міляна.

Під час зустрічі було обговорені моменти, пов’язані з розвитком Київської архиєпархії УГКЦ. Зокрема, говорили про новий адміністративно-територіальний поділ Київської архиєпархії та про нові призначення протопресвітерів, які будуть відповідальними за розвиток новоутворених територіальних одиниць. Паралельно було визначено новий склад пресвітерської ради та єпархіальних радників.

Окрім цього, сторони обговорили тематику Собору Київської архиєпархії, який буде підготовчим до наступного Патріаршого Собору УГКЦ. Зазначимо, що Патріарший Собор відбуватиметься наступного року у Львові, а його темою буде «Еміграція, поселення і глобальна єдність УГКЦ».

Під час діалогу владика Йосиф окремо представив душпастирські виклики Пасторально-міграційного відділу УГКЦ. Зокрема, єпископ поділився думками щодо свого нещодавнього візиту до Європи, як голови Пасторально-міграційного відділу УГКЦ. Він розповів про загальні душпастирські виклики та проблеми українців-мігрантів. Єпископ зупинився на проблематиці мігрантів Португалії.

Владика представив візію щодо організації та розвитку душпастирських структур цієї країни. У ході розмови також обговорили тематику наступного форуму мігрантів, який відбудеться 16-18 жовтня 2020 року в Люрді.

На завершення зустрічі було обговорено питання душпастирського служіння в Греції, Об’єднаних Арабських Еміратах і в Угорщині.

Пресслужба Київської архиєпархії

ПУБЛІКАЦІЇ

Молитва слухання: як молитися зі Святим Письмом?11 липня

У дев’ятому випуску відеопроєкту «Блаженніший Святослав: #доступно_про_важливе» Отець і Глава УГКЦ запропонував глядачам роздумати над...

МЕДІА
Prev Next