АКТУАЛЬНО

У Ліллі започаткували спільну французько-українську молитву до Богородиці

Середа, 29 травня 2019, 09:59
У суботу, 25 травня 2019 року, у місті Лілль, що на півночі Франції, українські вірні парафії Покрови Пресвятої Богородиці разом з французькими вірними парафії Notre Dame de la Réconciliation започаткували спільну молитву до Матері Божої.

«Громади, що спільно використовують для богослужінь найстаршу каплицю, а також місце паломництва у Ліллі – каплицю Notre Dame de la Réconciliation – молилися про заступництво до Богородиці «двома легенями», – зазначив парох української громади Лілля о. Ігор Наконечний. – Пресвята Євхаристія у латинському обряді передувала молитві Акафісту».

«Завдяки блискучому перекладу Акафісту французькою мовою, який зробив André Gouzes, франкомовні вірні торкнулися краси і глибини нашої традиції, а поліфонічний спів у дивний спосіб відкрив серця і уста до спільної молитви», – додав священник.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами ugcc.fr


ПУБЛІКАЦІЇ

Блаженніший Святослав: «Дуже небезпечно говорити про необхідність закінчити війну, нехтуючи правдою і справедливістю»21 листопада

У мирному процесі Церква справді може зіграти важливу роль. Якою має бути формула досягнення миру, чи можливо подолати ненависть і як це...

МЕДІА
Prev Next