АКТУАЛЬНО

У Лубнах триває акція “Миколай про тебе не забуде”

Середа, 18 грудня 2019, 10:41
У Лубнах, що на Полтавщині, триває акція “Миколай про тебе не забуде”. Розпочалася вона ще в листопаді, адже цього року організатори спланували провести її на особливому рівні: охопити увагою якнайбільше потребуючих дітей, сімей, щоб у ніч на Святого Миколая вони отримали подарунки.

Як зазначає о. Василь Улішак, адміністратор парафії Успіння Пресвятої Богородиці УГКЦ міста Лубни, акція має дві мети: підтримати дітей із кризових сімей, а також згуртувати людей доброї волі, волонтерів довкола благородної справи.

Отож, перший етап акції – благодійна ярмарка – відбувся у суботу 14 грудня. Наступного дня у Лубенській музичній школі пройшов благодійний концерт. За вилучені кошти уже закуплено подарунки. Варто додати, що в місті працює фабрика святого Миколая, на якій пакунки розділяються та сортуються.

Увечері 18 грудня волонтери-помічники святого Миколая за визначеним маршрутом відвідають родини, які потребують особливої опіки. “Прийдемо до цих людей, привітаємо їх зі святом і скажемо, що Миколай про них не забув”, – підкреслюють організатори акції.

Пресслужба Харківського екзархату


ПУБЛІКАЦІЇ

Заява ВРЦіРО у зв’язку зі звинуваченнями МОЗ у поширенні COVID-19 у західних областях України06 серпня

Заява ВРЦіРО у зв’язку зі звинуваченнями МОЗ у поширенні COVID-19 у західних областях України.

МЕДІА
Prev Next