АКТУАЛЬНО

У Луцькому монастирі святого Василія Великого пройшла молитовна проща за узалежнених

Середа, 11 вересня 2019, 11:43
7-8 вересня у Луцькому монастирі святого Василія Великого з благословення екзарха Луцького Йосафата Говери відбулася четверта Всеукраїнська молитовна проща за залежних, організована отцями василіанами.

Цього року прощу очолив отець Ігор Козанкевич – голова Комісії душпастирства тверезості УГКЦ, голова Загальноцерковного реабілітаційного центру «Назарет» та соціальної комісії Самбірсько-Дрогобицької єпархії УГКЦ, директор БФ «Карітас СДЄ УГКЦ». Вервицю із роздумами та Хресну дорогу очолював о. Йосиф Будай, ЧСВВ.

Метою прощі є допомога залежним людям усвідомити свою проблему та почати з нею боротися за допомогою досвіду Анонімних алкоголіків, який представлений у 12 кроках, та за допомогою Божої ласки, що діє у церковній спільноті.

Окрім місцевих вірних, у прощі взяли участь прочани зі Львова, Ковеля, Рожищ, Костополя, Коломиї, Ківерців, Радехова, Павлова, Каменя-Каширського, Володимира-Волинського, Нововолинська, Городка, Боратина та інших міст.

Настоятель Луцького монастиря Святого Василія Великого ієромонах Терентій Цапчук, ЧСВВ, та священики, які прибули на прощу, після Божественної Літургії провадили соборування, чин освячення води та похід зі свічками на території монастиря. Під час вечері можна було посмакувати доброю стравою, яку підготували військові.

Під час прощі вірні чисельно приступили до Святих Таїнств Покаяння та Євхаристії, молилися перед Найсвятішими Тайнами. Своїми свідченнями з паломниками ділилися члени спільноти «Анонімні алкоголіки» та «Ал-Анон», а також брат із реабілітаційного центру «Назарет».

Богослужіння супроводжував спів церковних хорів «Елеос» та «Цариці Миру».

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами https://osbm.lutsk.ua


ПУБЛІКАЦІЇ

Звернення Блаженнішого Святослава «Майбутнє нашої Церкви, України і народу залежить від освіти та виховання наших дітей»02 червня

Звертаємося до вас у зв’язку з тим, що згідно з наказом №641 Міністерства освіти та науки України від 18 травня 2020 року, вносяться зміни до...

МЕДІА
Prev Next