АКТУАЛЬНО

У Луцьку говорили про підготовку до Екзархального собору

Четвер, 13 березня 2014, 13:39
Робоча зустріч на тему впровадження Стратегії розвитку УГКЦ' 2020 “Жива парафія – місце зустрічі з живим Христом” відбулася 11 березня в Луцькому монастирі отців василіан.

Владика Йосафат (Говера), Екзарх Луцький, разом із священиками обговорили низку важливих питань Стратегії розвитку УГКЦ на період до 2020 року, серед яких найважливішим є підготовка Екзархального собору.

Вирішили, що Екзархальний собор на тему “Жива парафія – місце зустрічі з живим Христом” проведуть 17-18 жовтня 2014 року Божого в м. Луцьку. Відповідним декретом владика Йосафат скличе Собор, призначить координаторів та соборову комісію, яка керуватиме його роботою.

Крім того, під час зустрічі обговорили ключові теми до розгляду: Боже Слово і катехизація, Літургія і молитва, служіння ближньому. Попередньо був складений порядок денний собору.

Повідомив о. Роман Бобесюк

ПУБЛІКАЦІЇ

Отець Кирило Селецький – засновник двох монаших спільнот, першого захоронку в Україні, борець з алкоголізмом та просвітитель українців22 вересня

У 2018 році Українська Греко-Католицька Церква відзначає 100-річчя від дня смерті визначного священика Перемиської єпархії о.Кирила...

МЕДІА
Prev Next